CHISA 2021

Zámecký hotel Liblice

16. - 18. května 2022

68. konference chemického a procesního inženýrství CHISA 2021

Organizační pokyny

Vážení a milí,

dovolujeme si Vás seznámit s některými specifiky národní konference CHISA 2021. Kromě pěti plenárních přednášek volených tak, aby nespadaly přímo do oblasti chemického inženýrství, budou jedinými dalšími přednáškovými aktivitami studentské soutěžní příspěvky v trvání šesti minut, vždy bez navazující diskuse. Ta bude mít neformální charakter a čas pro ni bude vyčleněn mimo trvání vlastní sekce. Pro ostatní účastníky bude tentokrát vyhrazena sekce posterová. Naopak zde bude zajištěn dostatečný čas pro důkladné diskuse příspěvků, ty však budou mít opět neformální charakter.

Důvody těchto modifikací, oproti modelu dvaceti klíčových přednášek jako nosného formátu (dvě předchozí národní konference CHISA), jsou jednak zkrácení letošního setkání o jeden den (pondělí až středa, namísto pondělí až čtvrtek) a také důraz na společenskou část a na část podporující úsilí a dovednosti našich mladých kolegů z nastupující chemicko-inženýrské generace. Studentská soutěžní sekce bude probíhat v průběhu všech konferenčních dnů a pro účastníky bude připraveno téměř dvacet různých cen. 

 

 

Vzhledem k nízké kapacitě ubytování v místě konání konference budou studenti ubytováni na dvoulůžkových a vícelůžkových pokojích.

Ostatní účastníky také velmi prosíme, zda by mohli využít ubytování ve dvoulůžkových pokojích po dvou – jedná se jen o dvě noci.

Velmi všem děkujeme a omlouváme se za tyto mírné komplikace. Chtěli bychom umožnit co nejvíce účastníkům sdílet místo konání konference po celou dobu. Po naplnění kapacity budeme pro účastníky zajištovat ubytování v nedalekém Mělníku. Kvalita ubytování bude v obou případech samozřejmě srovnatelná. 

Předem všem velmi děkujeme za vstřícnost a pochopení.

 

Přihláška

Po vyplnění přihlášky obdržíte heslo, kterým získáte kdykoliv přístup k Vašim uživatelským stránkám, na kterých budete mít možnost:
• přihlásit příspěvek
• vložit souhrn
• registrace účasti a ubytování

Počet registrací je omezen kapacitou sálu (120 osob), registrujte se proto co nejdříve.


Podrobné instrukce autorům (docx, 17 kB)  
 

Konečný odborný program konference

Závěrečný odborný program konference bude uveden na webových stránkách konference po 20. září.

 

Přehled termínů pro rok 2021

10. října

registrace za zvýhodněný poplatek + objednání ubytování: čím dříve bude objednáno, tím spíše lze předpokládat přidělení požadovaného typu ubytování

29. listopadu

registrace  a zahájení konference

 

Registrační poplatky (vč. DPH a ubytování)

Člen ČSCHI, SSCHI

9 800 Kč

Ostatní účastníci

10 500 Kč

Studenti a doktorandi     

6 800 Kč

 

Po 10. říjnu 2021 se všechny registrační poplatky zvyšují o 700 Kč . Ceny jsou uvedeny vč. DPH a jsou platné pro občany ČR i SR.​ V ceně registrace je zahrnuto ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, snídaně, kávové přestávky, obědy, večeře, slavnostní raut, ochutnávka vín a divadelní večer s herci Dejvického divadla.

Přednášející platí standardní registrační poplatek. Po Vaší registraci k účasti Vám bude na Vašich uživatelských stránkách vytvořena faktura na proplacení registračního poplatku. Prosíme o zajištění jejího proplacení Vaší organizací. 

Podmínkou pro uvedení příspěvku v programu konference je zaplacení registračního poplatku. Pokud registrační poplatek nebude zaplacen v termínu, nebude příspěvek v konečném programu konference uveden. 

Firmy nebo instituce, které mají zájem o reklamu v materiálech konference či účast na výstavce, prosíme, aby kontaktovaly organizační výbor konference ( org@chisa.cz ).

 

Stravování

Snídaně, obědy, ochutnávka vín a večeře jsou zahrnuty v ceně registračního poplatku. Nápoje k obědu si hradí každý sám, k dispozici zdarma bude voda ve džbánech. V pondělí se na společenském večeru podává večeře formou rautu pro všechny účastníky.


Doprava

Vlastní

 

Storno podmínky

V případě zrušení účasti do 25. října 2021 se vrací 90% registračního poplatku, po tomto termínu se registrační poplatek nevrací.