CHISA 2021

Hotel Jezerka, Seč

28.11. - 2.12.2021

68. Konference chemického a procesního inženýrství CHISA 2021

Organizační pokyny

Přihláška

Po vyplnění přihlášky obdržíte heslo, kterým získáte kdykoliv přístup k Vašim uživatelským stránkám, na kterých budete mít možnost:
• přihlásit referát 
• vložit souhrn
• registrace účasti
• zajistit ubytování


Termín pro přihlášení příspěvku je do 20. září 2021. Přihlášky budou přijímány i po tomto termínu, autoři však budou uvedeni pouze v dodatku. K přihlášce příspěvku musí být uveden výstižný souhrn v rozsahu nejvýše jedné strany. 
Podrobné instrukce autorům (docx, 17 kB)  
 

Konečný odborný program konference

Závěrečný odborný program konference bude uveden na webových stránkách konference po 20. září.

 

Přehled termínů pro rok 2021

20. září

přihláška referátu, přednášky nebo posteru

10. října

registrace za zvýhodněný poplatek

10. října

objednání ubytování: čím dříve bude objednáno, tím spíše lze předpokládat přidělení požadovaného typu ubytování

28. listopadu

registrace  a zahájení konference

   

 

Registrační poplatky (vč. DPH)

Člen ČSCHI, SSCHI

4 950 Kč

Ostatní účastníci

5 450 Kč

Studenti a doktorandi     

2 950 Kč

 

Po 10. říjnu 2021 se všechny registrační poplatky zvyšují o 300 Kč. Ceny jsou uvedeny vč. DPH a jsou platné pro občany ČR i SR.​ V ceně registrace není zahrnuto ubytování.

Přednášející platí standardní registrační poplatek. Doprovázející osoby registrační poplatek neplatí. Po Vaší registraci k účasti Vám bude na Vašich uživatelských stránkách vytvořena faktura na proplacení registračního poplatku. Prosíme o zajištění jejího neprodleného proplacení Vaší organizací. 

Podmínkou pro uvedení referátu v programu konference je zaplacení registračního poplatku. Pokud registrační poplatek nebude zaplacen v termínu, nebude referát uveden v konečném programu. 

V ceně ubytování je započítáno i stravování a doprovodný program akce.

Firmy nebo instituce, které mají zájem o reklamu v tištěných materiálech konference či účast na výstavce, prosíme, aby kontaktovaly organizační výbor konference ( org@chisa.cz ).

Stravování

Snídaně, obědy, večeře, ochutnávka vín a společenská večeře jsou zahrnuty v ceně ubytování. Nápoje k obědu si hradí každý sám, k dispozici zdarma bude voda ve džbánech.  Pro pozdní pondělní příjezdy, které budou předem nahlášeny, bude zajištěna obsluha v restauraci hotelu Jezerka. Ve středu se na společenském večeru podává večeře formou rautu pro všechny účastníky.

Doprava

Hotelový minibus bude zajišťovat spojení mezi nádražím v Pardubicích a hotelem Jezerka. Bude přistaven v 15:45 a 17:45 na vlakovém nádraží Pardubice. Odjezd Pro ty, kteří pojedou autem, je připraveno bezplatné parkování  před hotelem. Doprava z Prahy do Seče není zajištěna.

Storno podmínky

V případě zrušení účasti do 25. října 2019 se vrací 90% registračního poplatku, po tomto termínu se registrační poplatek nevrací. V případě zrušení objednaného ubytování do 10. listopadu 2021 se bude fakturovat 10% částky za ubytování. Po tomto termínu bude fakturována celá částka.