CHISA 2021

Zámecký hotel Liblice

29.11. - 1.12.2021

68. Konference chemického a procesního inženýrství CHISA 2021

Organizační pokyny

Přihláška

Po vyplnění přihlášky obdržíte heslo, kterým získáte kdykoliv přístup k Vašim uživatelským stránkám, na kterých budete mít možnost:
• přihlásit příspěvek
• vložit souhrn
• registrace účasti a ubytování

Počet registrací je omezen kapacitou sálu (120 osob), registrujte se proto co nejdříve.

Termín pro přihlášení příspěvku je do 20. září 2021. Přihlášky budou přijímány i po tomto termínu, autoři však budou uvedeni pouze v dodatku. K přihlášce příspěvku musí být uveden výstižný souhrn v rozsahu nejvýše jedné strany. 
Podrobné instrukce autorům (docx, 17 kB)  
 

Konečný odborný program konference

Závěrečný odborný program konference bude uveden na webových stránkách konference po 20. září.

 

Přehled termínů pro rok 2021

20. září

přihláška referátu, přednášky nebo posteru

10. října

registrace za zvýhodněný poplatek

10. října

objednání ubytování: čím dříve bude objednáno, tím spíše lze předpokládat přidělení požadovaného typu ubytování

28. listopadu

registrace  a zahájení konference

   

 

Registrační poplatky (vč. DPH a ubytování)

Člen ČSCHI, SSCHI

9 800 Kč

Ostatní účastníci

10 500 Kč

Studenti a doktorandi     

6 800 Kč

 

Po 10. říjnu 2021 se všechny registrační poplatky zvyšují o 700 Kč . Ceny jsou uvedeny vč. DPH a jsou platné pro občany ČR i SR.​ V ceně registrace je zahrnuto ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, snídaně, kávové přestávky, obědy, večeře, slavnostní raut, ochutnávka vín a divadelní večer s herci Dejvického divadla.

Přednášející platí standardní registrační poplatek. Po Vaší registraci k účasti Vám bude na Vašich uživatelských stránkách vytvořena faktura na proplacení registračního poplatku. Prosíme o zajištění jejího proplacení Vaší organizací. 

Podmínkou pro uvedení příspěvku v programu konference je zaplacení registračního poplatku. Pokud registrační poplatek nebude zaplacen v termínu, nebude příspěvek v konečném programu konference uveden. 

Firmy nebo instituce, které mají zájem o reklamu v materiálech konference či účast na výstavce, prosíme, aby kontaktovaly organizační výbor konference ( org@chisa.cz ).

Stravování

Snídaně, obědy, ochutnávka vín a večeře jsou zahrnuty v ceně registračního poplatku. Nápoje k obědu si hradí každý sám, k dispozici zdarma bude voda ve džbánech. V pondělí se na společenském večeru podává večeře formou rautu pro všechny účastníky.

Doprava

Vlastní

Storno podmínky

V případě zrušení účasti do 25. října 2021 se vrací 90% registračního poplatku, po tomto termínu se registrační poplatek nevrací.